Lustrzane obrazy

kobieta przeglądająca się w lustrze

Lustro dzięki temu co odbije może zastąpić obraz na ścianie. Stanowiąc nietuzinkowe dzieło sztuki. Już sama oprawa lustrzanej tafli może stać się niebanalną ozdobą. Urokliwy dziewczęcy pokój zyska klimat dzięki romantycznemu lustereczku w oryginalnej ramce. Duże lustro w bogato zdobionej ramie, umieszczone nad kominkiem wniesie do wnętrza salonową elegancję. Tak samo zadziała lustro nad komodą w otoczeniu dekoracyjnych bibelotów czy pamiątkowych fotografii.

Kto powiedział, że łazienka ma służyć tylko do niezbędnych czynności higienicznych? Możemy łazienkę zamienić w przytulny pokój kąpielowy jeśli sztampową lustrzaną taflę naklejoną na ścianie zastąpimy oryginalnym lustrem w secesyjnej pięknej ramie.

Sypialnia ustrojona lustrem w romantycznej oprawie stanie się klimatycznym nastrojowym wnętrzem. A jeśli już o sypialni mowa to może lustro na suficie?

Każdy posiada swoją wizję wnętrza którą może wykreować dzięki lustrzanym taflom w ramach lub bez. Każda przestrzeń tak mała i ciemna jak duża i widna będzie wdzięczna za lustro. Gdyż w każdym pomieszczeniu tworzy ono specyficzny klimat.

Ważne dla pań!

Niezwykle istotne jest odpowiednie oświetlenie lustra w łazience. Jeśli makijaż ma być wykonany idealnie najlepsze będzie oświetlenie żarówkowe lub żarówki halogenowe. Jest to światło najbardziej zbliżone do naturalnego światła słonecznego, które oddaje barwę najwierniej.

Lustro i Kobieta

Perfekcyjny makijaż widziany w lustrzanym odbiciu zadowoli każdą kobietę wprawiając ja w dobry humor na cały dzień.

Pracujące lustro

Wiemy już, że lustro to nie tylko ładny, funkcjonalny detal we wnętrzu. Ono lubi pracować dla nas. Lustro daje masę możliwości. Jest niezastąpionym sprzętem codziennego użytku bez którego nie da się funkcjonować. Kryje w sobie moc zmieniania naszej indywidualnej strefy. Daje przestrzeń i możliwość pracy nad nią.

Wykorzystajmy jego możliwości i potencjał a odwdzięczy się światłem, głębią i ozdobi wnętrze.