Materace Piankowe

Materace Piankowe 7-strefowe. Niezwykle ważne jest zapewnienie higienicznego i wygodnego snu. Zaowocuje to pełnią sił następnego dnia. Zdrowo przespaną noc zapewni wygodny materac piankowy.

Najwygodniejsze materace to te wypełnione pianką. W zależności od rodzaju i grubości pianki oraz stosowanego w tego typu materacach systemu nacięć, materac jest miękki, twardy lub średnio twardy. Dzięki nacięciom w piance materac posiada 7 stref twardości. W miejscach gdzie występuje silniejszy nacisk ciała na materac np. biodra, jest on twardszy, tam gdzie ciało nie wywiera takiego nacisku, materac jest miększy. Strefy pozwalają na lepsze podtrzymywanie osi kręgosłupa podczas snu.

Najczęściej używana do wypełniania materacy jest pianka poliuretanowa. Pianka, dzięki swej budowie jest materiałem o doskonałej cyrkulacyjności. Otworki jakie ją wentylują sprawiają, że pianka jest odporna na działanie pleśni i grzybów. Materace wypełnione pianką poliuretanową są wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne oraz charakteryzują się elastycznością niezbędną do wygodnego spania.

Dodatkowe obłożenie z piany wysokoelastycznej docenią osoby cierpiące na schorzenia kręgosłupa. Pianki wysokoelastyczne gwarantują optymalną elastyczność punktową, bardzo dobrą wentylację oraz niewielką masę własną. Miliony komórek w porowatej strukturze powodują perfekcyjne dopasowanie materaca do kształtu ciała.

Dodatkowe wypełnienie w postaci płyt lateksowych wspomaga wytrzymałość materaca. Lateks jest materiałem antyalergicznym i długowiecznym dlatego materace piankowe wyposażone w płytę lateksową są doskonałym podłożem do spania dla alergików.

Doskonałym wręcz dopełnieniem materacy piankowych jest kokos. Płyty kokosowe umieszczone w materacach piankowych sprawiają, że materac jest twardy i wytrzymały. Włókno kokosowe jest najbezpieczniejszym, nieuczulającym materiałem. Największym powodzeniem cieszą się właśnie materace piankowe z płytą kokosową. Pianka i kokos są również głównym budulcem materacy dla dzieci.

Materac piankowy jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie komfort nocnego wypoczynku a więc jest idealnym materacem abyście odpowiednio wypoczęli i chwalili sobie ten wypoczynek.

Prezentowana przez SENPO oferta to głównie łóżka hotelowe i materace hotelowe uzupełnione o szeroką gamę akcesoriów dla hoteli, moteli i pensjonatów. Oferujemy kołdry i poduszki, toppery i ochraniacze na materace, stelaże pod materac, bazy i dostawki hotelowe. Uzupełnieniem oferty jest Kolekcja Morska czyli materace morskie zarówno dla małych jachtów jak i dużych jednostek (promy, wycieczkowce) jak i dla np. platform wydobywczych.