Akcesoria

Akcesoria i dodatki do łóżek i materacy dla hoteli, moteli i pensjonatów. Stelaże, ochraniacze, toppery, poduszki, dostawki i nóżki.

Wyświetlanie 1–12 z 26 wyników

Akcesoria do łóżek i materacy hotelowych

W żadnym hotelu, hostelu czy pensjonacie nie może zabraknąć akcesoriów typu dodatkowa poduszka, zapasowe prześcieradła czy awaryjna kołdra i zapewne każdy obiekt posiada takie zapasy. My również pragniemy zaoferować kilka produktów, mogących okazać się niezbędnymi dla funkcjonowania każdego hotelu.

Nasza oferta to bogaty asortyment niezbędników, które z pewnością przydadzą się obiekcie hotelowym. Hotelowi gości nierzadko cierpią na rozmaite schorzenia kręgosłupa, niejednemu z nich przyda się poduszka ortopedyczna, dzięki której będzie mógł komfortowo przespać każdą noc w hotelowym łóżku. W naszej ofercie znajdą Państwo poduszki profilowane oraz klasyczne w kształcie, każda z nich doskonale sprawdza się w przypadku gości ze wspomnianymi dolegliwościami.

Wśród naszych akcesoriów znajdziecie Państwo coś, czego absolutnie nie może zabraknąć w żadnym hotelu, a mianowicie ochraniacze na materac. W tym także oferujemy ochraniacze wodoodporne. Zarówno powyższe poduszki, jak i wodoodporne ochraniacze to oferta dla szczególnych gości, niemniej tego typu ochraniacze powinny znaleźć się także na materacach hotelowych zajmowanych przez dzieci.

Oferta akcesoriów obejmuje także szereg produktów, które posłużą Państwu do zwiększenia funkcjonalności hotelowego pokoju czy zmiany jego designu i estetyki. Wszystkie dodatki znajdujące się w kolekcji, podobnie jak reszta naszych produktów prezentują wysoką jakość oraz wyprodukowane są z najwyższej jakości komponentów. Wszystkie także mają na celu zapewnienie komfortu Państwa gościom, a co za tym idzie podniesienie atrakcyjności Państwa obiektu.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo również kołdry, bazy, poduszki, materace oraz szereg innych akcesoriów dedykowanych branży hotelowej.

Prezentowana przez SENPO oferta to głównie łóżka hotelowe i materace hotelowe uzupełnione o szeroką gamę akcesoriów dla hoteli, moteli i pensjonatów. Oferujemy kołdry i poduszki, toppery i ochraniacze na materace, stelaże pod materac, bazy i dostawki hotelowe. Uzupełnieniem oferty jest Kolekcja Morska czyli materace morskie zarówno dla małych jachtów jak i dużych jednostek (promy, wycieczkowce) jak i dla np. platform wydobywczych.