Bazy

Bazy łóżek, które Państwu oferujemy, to materace osadzone na stałe w drewnianej ramie na nóżkach. Solidne wykonanie oraz wysoka jakość materiałów użytych...

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Bazy i Boxy Hotelowe

Żaden hotel, motel czy pensjonat nie może funkcjonować bez łóżka, to sprawa oczywista. Równie oczywiste jest jednak to, że żaden z tych obiektów nie obejdzie się bez dodatkowych łóżek zwanych dostawkami.

Opcję dostawki często wybierają rodziny z dziećmi, ale nie tylko, czasem bowiem na takiej dostawce musi spać osoba dorosła. Hotelowe dostawki to zazwyczaj składane łóżka, które niestety na dłuższą metę nie są zbyt wygodne, a dodatkowo szybko się zużywają. Sen na składanym łóżku nie jest ani komfortowy, ani zdrowy, a jeśli przyjdzie spać na takim łóżku przez dwa tygodnie urlopu, to można przypuszczać, że goście już w to miejsce nie wrócą. A przecież chcemy, żeby wracali. Dlatego, zamiast kupować wątpliwej jakości składane dostawki, proponujemy Państwu zapoznać się z naszą ofertą baz i boxów hotelowych.

Bazy łóżek, które Państwu oferujemy, to nic innego, jak materace osadzone na stałe w drewnianej ramie na nóżkach. Solidne wykonanie oraz wysoka jakość materiałów użytych do produkcji naszych baz i boxów hotelowych, są gwarancją wysokiej odporności na intensywną eksploatację. Dzięki temu będą one służyć Państwa obiektom przez wiele lat użytkowania. Jako ekonomiczne rozwiązanie nasze bazy świetnie też sprawdzą się jako łóżka w hotelach pracowniczych, centrach konferencyjnych z bazą noclegową, campingach, schroniskach młodzieżowych, domach pielgrzyma, itp.

Materace umieszczone w ramach to wysokiej jakości materace sprężynowe lub piankowe, okryte na stałe estetycznym, odpornym na zwiększoną eksploatację pokrowcem. Niemniej, podobnie jak w przypadku łóżka hotelowego, tu również zaleca się zakup nakładki ochronnej.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo również łóżka, kołdry, poduszki, materace oraz szereg innych akcesoriów dedykowanych branży hotelowej.

Prezentowana przez SENPO oferta to głównie łóżka hotelowe i materace hotelowe uzupełnione o szeroką gamę akcesoriów dla hoteli, moteli i pensjonatów. Oferujemy kołdry i poduszki, toppery i ochraniacze na materace, stelaże pod materac, bazy i dostawki hotelowe. Uzupełnieniem oferty jest Kolekcja Morska czyli materace morskie zarówno dla małych jachtów jak i dużych jednostek (promy, wycieczkowce) jak i dla np. platform wydobywczych.