Kołdry

Kołdry hotelowe są elementem, bez którego żaden obiekt noclegowy nie może funkcjonować. Nasza oferta to markowe, syntetyczne kołdry dedykowane hotelom,

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Kołdry Hotelowe

Kołdry hotelowe, obok łóżek i materaców są kolejnym elementem, bez którego żaden obiekt noclegowy nie może funkcjonować. Podobnie jak łóżka i materace, kołdry muszą spełniać szczególne wymagania. Kołdry hotelowe z oczywistych względów muszą nadawać się do częstego prania, a co za tym idzie, z ekonomicznego punktu widzenia muszą być one wytrzymałe. Kołdry oferowane przez nasz sklep to kołdry, które spełniają zarówno wymogi higieniczne, jak i wytrzymałościowe.

Nasza oferta to markowe, syntetyczne kołdry dedykowane hotelom, motelom, pensjonatom oraz innym obiektom noclegowym.

Kołdry prezentują zróżnicowaną grubość, dzięki czemu każdy z Państwa może dobrać kołdrę odpowiednią do warunków panujących w zarządzanym obiekcie. Oferujemy hotelowe kołdry całoroczne, letnie i zimowe. Wszystkie wypełnione są super lekką, wysokojakościową włókniną, niebywale sprężystą i odporną na ścieranie. Kołdry są puszyste, miękkie oraz niezmiennie ciepłe przez wiele lat użytkowania. Konstrukcja włókniny pozwala na sprawne odprowadzanie wilgoci, a wyprana schnie bardzo szybko, dzięki czemu kołdry hotelowe dostępne w ofercie wolne są od roztoczy i bakterii.

Poszycia kołder wykonane są z innowacyjnej tkaniny zwanej mikrofibrą. Jest ona miła w dotyku i miękka, co w połączeniu z miękkością włókniny przyjemnie otula. Tkanina jest odporna na eksploatację, urazy mechaniczne oraz zabrudzenia. Dobrze chroni wnętrze kołdry przed drobnoustrojami i kurzem przy jednoczesnym zapewnieniu dobrej wentylacji. Nasze kołdry to przyjemny i higieniczny sen Państwa klientów o każdej porze roku.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo również łóżka, bazy, poduszki, materace oraz szereg innych akcesoriów dedykowanych branży hotelowej.

Prezentowana przez SENPO oferta to głównie łóżka hotelowe i materace hotelowe uzupełnione o szeroką gamę akcesoriów dla hoteli, moteli i pensjonatów. Oferujemy kołdry i poduszki, toppery i ochraniacze na materace, stelaże pod materac, bazy i dostawki hotelowe. Uzupełnieniem oferty jest Kolekcja Morska czyli materace morskie zarówno dla małych jachtów jak i dużych jednostek (promy, wycieczkowce) jak i dla np. platform wydobywczych.