Łóżka

Łóżka do hoteli, moteli i pensjonatów - tapicerowane i kontynentalne. Szeroki wybór kolorów tkanin obiciowych. Możliwość dopasowania detali i wymiarów.

Wyświetlanie 1–12 z 45 wyników

Łóżka do Hoteli

Łóżka do hoteli, moteli i pensjonatów – tapicerowane i kontynentalne. Szeroki wybór kolorów tkanin obiciowych. Możliwość dopasowania detali i wymiarów.

Podstawą każdego hotelu jest łóżko i jest to prawda niezaprzeczalna. Dlatego warto zainwestować w solidne łóżko hotelowe, które zapewni nie tylko komfortowy sen gościom, ale też sprawi, że hotelowy pokój stanie się czymś na kształt komfortowej, dobrze urządzonej sypialni, której nie chce się opuszczać.

Oferta naszych łóżek hotelowych dedykowana jest zarówno dużym, wielogwiazdkowym obiektom hotelowym, jak i małym rodzinnym pensjonatom, niewielkim hotelikom czy motelom. Oferujemy eleganckie nowoczesne łóżka jedno i dwuosobowe, przyciągające uwagę nowoczesnym designem oraz proste, neutralne w formie łóżka, które skomponują się z każdą aranżacją.

Niewątpliwie atutem naszej oferty jest bogaty zasób asortymentu, różnorodność wzorów oraz pełna rozmiarówka łóżek, nie tylko ta typowa dla hoteli. Dodatkowo oferujemy również możliwość wyboru tapicerki i co najważniejsze, także zmianę rozmiaru mebla.

Kolekcja łóżek hotelowych w naszym sklepie obejmuje zarówno łóżka tradycyjne, jak i cieszące się coraz większą popularnością łóżka kontynentalne.

Wszystkie łóżka hotelowe dostępne w naszym sklepie zbudowane są drewnianej bazie. Jest ona solidna i stabilna. Tapicerka łóżek wykonana została z tkanin o podwyższonej wytrzymałości, dzięki czemu dobrze znoszą one wzmożoną eksploatację. Tkaniny są odporne na zabrudzenia, nie blakną oraz nie ścierają się. Bez problemu można je też czyścic, jeśli zajdzie taka potrzeba. Jeśli zainwestujecie Państwo w nasze łóżka, możecie mieć pewność, że będą one służyć Waszym gościom przez wiele lat, zawsze stabilne, estetyczne i efektowne.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo również kołdry, bazy, poduszki, materace oraz szereg innych akcesoriów dedykowanych branży hotelowej.