Materace

Materace hotelowe i materace morskie. Szeroki wybór wśród materacy renomowanych producentów. Kolekcja Hotelowa i Kolekcja Morska. Sprawdź też podkategorie! Oferta to bogata kolekcja materaców hotelowych, które zapewnią doskonały sen zarówno gościom ekskluzywnych pięciogwiazdkowych hoteli, jak i osobom spędzającym spokojny urlop w rodzinnym pensjonacie.

Wyświetlanie 1–12 z 19 wyników

Materace hotelowe i materace morskie

Materace hotelowe i materace morskie. Szeroki wybór wśród materacy renomowanych producentów. Kolekcja Hotelowa i Kolekcja Morska. Sprawdź podkategorie!

Oferta, z którą pragniemy Państwa zapoznać to bogata kolekcja materaców hotelowych, które zapewnią doskonały sen zarówno gościom ekskluzywnych pięciogwiazdkowych hoteli, jak i osobom spędzającym spokojny urlop w rodzinnym pensjonacie.

W kolekcji materaców hotelowych znajdziecie Państwo luksusowe, ale atrakcyjne cenowo materace z najwyższej półki oraz ekonomiczne, jednak bardzo dobre jakościowo materace bonellowe, które zadowolą nie tylko kieszeń właściciela obiektu, ale zaspokoją też oczekiwania gości, którym przyjdzie na nich spać.

Nasza propozycja obejmuje materace sprężynowe i materace wypełnione popularnymi pianami. Sprężyny wypełniające materace hotelowe wykonane są z hartowanego drutu o podwyższonej wytrzymałości. Wytrzymała, bardzo elastyczna sprężyna jest gwarancją wysokiej odporności na wzmożoną eksploatację, dzięki czemu sprężynowe materace hotelowe nie odkształcają się nawet przez długie lata użytkowania.

Podobnie rzecz ma się z materacami piankowymi dedykowanymi hotelowym łóżkom. Wzmocnione pianki, przeznaczone do materaców, które będą użytkowane przez osoby o różnej wadze, są wytrzymałe i odporne na odgniecenia. W ofercie znajdują się także materace lateksowe, doskonałe na długie lata użytkowania, gdyż lateks uznawany jest za materiał właściwie niezniszczalny. Zasadniczo, jak na materace hotelowe przystało, każdy materac z naszej oferty jest gwarancją długoletniej inwestycji.

Wszystkie oferowane przez nas materace ubrane są w zdejmowalne pokrowce, które nadają się do częstego prania, co pozwala zagwarantować gościom zdrowy, higieniczny sen. Dzięki temu łóżka w Państwa hotelach zawsze będą zachwycać gości świeżością i zachęcającym, estetycznym wyglądem.

Oferowane przez nas materace zapewnią komfortowy sen Państwa gościom, a Państwu zadowolenie z korzystnego zakupu.