Morskie

Kolekcja Morska czyli Materace Morskie dla jachtów, promów, wycieczkowców. Szeroki wybór materacy morskich oraz ochraniaczy na materace. Sprawdź!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Materace Morskie

Żaden urlop nie będzie udany, jeśli nie będzie można się na nim solidnie wyspać. A solidny sen zapewnia przede wszystkim materac, na jakim śpimy.

Materace morskie to certyfikowane materace, spełniające ścisłe normy bezpieczeństwa. Są to materace wykonane z wysokiej jakości trudnopalnych komponentów, gwarantujące bezpieczny wypoczynek.

Oferta materaców morskich skierowana jest do właścicieli prywatnych jachtów oraz dużych jednostek pasażerskich bądź platform wiertniczych. Wyposażenie koi w wygodne materace morskie, jest gwarancją udanego urlopu oraz zadowolenia klientów, a co za tym idzie ich powrotu.

Poza bezpieczeństwem, materace z kolekcji morskiej, oferują także wysoką jakość, która przekłada się nie tylko na komfort użytkowania, ale też ich długą żywotność. Jest to cecha niezwykle istotna, gdyż materace hotelowe są bardziej eksploatowane niż te użytkowane w domu, które zazwyczaj są spersonalizowane. Decydując się na materac morski o podwyższonej wytrzymałości, macie Państwo gwarancję, że będzie to inwestycja na lata.

W ofercie materaców morskich znajdziecie Państwo materace piankowe i materace sprężynowe. Wszystkie ubrane są w estetyczne pokrowce opatrzone certyfikatem Oeko Tex Standard, nadawanym wyłącznie tkaninom bezpiecznym dla zdrowia. Zarówno pianki, jak i sprężyny oraz pokrowce są materiałami zapewniającymi efektywną cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca, dodatkowo wszystkie pokrowce nadają się do prania, dzięki czemu materace spełniają także wymagane normy sanitarne.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo również kołdry, poduszki, materace oraz szereg innych akcesoriów dedykowanych branży hotelowej.