Nawierzchniowe

Materace nawierzchniowe, zwane także TOP materacami lub topperami, są dopełnieniem komfortowego łóżka. W zależności od potrzeb utwardzają albo zmiękczają jego nawierzchnię lub po prostu wspomagają właściwości materaca głównego.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Materace Hotelowe Nawierzchniowe

Materace nawierzchniowe, zwane także TOP materacami lub topperami, są dopełnieniem komfortowego łóżka. W zależności od potrzeb utwardzają albo zmiękczają jego nawierzchnię lub po prostu wspomagają właściwości materaca głównego. Materac nawierzchniowy służy jako ochrona i pozwala przedłużyć żywotność materaca właściwego ale też niweluje skutki długoletniej eksploatacji.

Materac nawierzchniowy zdecydowanie podnosi standard wypoczynku oraz zapewnia jeszcze zdrowszy i wygodniejszy sen.

Materace nawierzchniowe można również stosować doraźnie. Idealnie sprawdzają się w sytuacjach gdy materac przestaje odpowiadać naszym wymaganiom lub gdy zaczynamy odczuwać dyskomfort w przypadku choroby. Zbyt miękki materac główny można utwardzić materacem nawierzchniowym z wkładem lateksowym a zbyt twardy zmiękczyć top materacem z pianką wysokoelastyczną.

Pokrowce materacy nawierzchniowych są wykonane z wysokiej jakości tkanin często wzbogacanych o dodatki wpływające na zwiększenie komfortu użytkowania. Każdy z nich nadaje się do prania w pralce. W niektórych przypadkach można prać cały materac.