Piankowe

Materace piankowe są idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie komfort nocnego wypoczynku a więc jest idealnym materacem abyście odpowiednio wypoczęli i chwalili sobie ten wypoczynek.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Materace Hotelowe Piankowe

Materace piankowe są idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie komfort nocnego wypoczynku a więc jest idealnym materacem abyście odpowiednio wypoczęli i chwalili sobie ten wypoczynek.

Najwygodniejsze materace to te wypełnione pianką. W zależności od rodzaju i grubości pianki oraz stosowanego w tego typu materacach systemu nacięć, materac jest miękki, twardy lub średnio twardy.

Najczęściej używana do wypełniania materacy jest pianka poliuretanowa. Pianka, dzięki swej budowie jest materiałem o doskonałej cyrkulacyjności. Otworki jakie ją wentylują sprawiają, że pianka jest odporna na działanie pleśni i grzybów. Materace wypełnione pianką poliuretanową są wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne oraz charakteryzują się elastycznością niezbędną do wygodnego spania.

Dodatkowe obłożenie z piany wysokoelastycznej docenią osoby cierpiące na schorzenia kręgosłupa. Pianki wysokoelastyczne gwarantują optymalną elastyczność punktową, bardzo dobrą wentylację oraz niewielką masę własną. Miliony komórek w porowatej strukturze powodują perfekcyjne dopasowanie materaca do kształtu ciała.

Dodatkowe wypełnienie w postaci płyt lateksowych wspomaga wytrzymałość materaca. Lateks jest materiałem antyalergicznym i długowiecznym dlatego materace piankowe wyposażone w płytę lateksową są doskonałym podłożem do spania dla alergików.

Doskonałym wręcz dopełnieniem materacy piankowych jest kokos. Płyty kokosowe umieszczone w materacach piankowych sprawiają, że materac jest twardy i wytrzymały. Włókno kokosowe jest najbezpieczniejszym, nieuczulającym materiałem. Największym powodzeniem cieszą się właśnie materace piankowe z płytą kokosową. Pianka i kokos są również głównym budulcem materacy dla dzieci.

Niezwykle ważne jest zapewnienie higienicznego i wygodnego snu. Zaowocuje to pełnią sił następnego dnia. Zdrowo przespaną noc zapewni wygodny materac piankowy.