Sprężynowe

Materace sprężynowe. Czy to w domu, czy w hotelu, każdy z nas chce wygodnie spać. Szczególnie w hotelu, gdyż tu goście mają szczególnie wysokie wymagania.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Materace Hotelowe Sprężynowe

Czy to w domu, czy w hotelu, każdy z nas chce wygodnie spać. Szczególnie w hotelu, gdyż tu goście mają szczególnie wysokie wymagania. W związku z tym pragniemy Państwu zaoferować doskonałe jakościowo oraz atrakcyjne cenowo materace sprężynowe dedykowane obiektom noclegowym. Sprawdzą się one zarówno w niewielkim rodzinnym pensjonacie, jak i dużym prestiżowym hotelu. Zadowoleni ze snu na nich będą również goście gospodarstw agroturystycznych, moteli czy hosteli.

W kolekcji materaców sprężynowych znajdziecie Państwo materace kieszeniowe oraz materace bonellowe.

Materace bonellowe to seria klasycznych materaców sprężynowych, w których sprężyny są połączone ze sobą i obustronnie obłożone piankami. Zapewniają one wygodny sen, a wytrzymałe, wykonane ze specjalnych stopów sprężyny znoszą nawet duże obciążenia.

Materace kieszeniowe to ekskluzywna wersja materaców sprężynowych. Sprężyny, których tu jest znacznie więcej niż w materacach bonellowych, umieszczone w osobnych kieszeniach zapewniają doskonałe podparcie punktowe ciała. Rewelacyjnie sprawdzają się w wypadku gości o większej wadze, są także cenione przez pary, gdyż elastyczność punktowa sprawia, że nie czują one, gdy partner przekręca się z boku na bok, wstaje w nocy.

Sprężyny w materacach są obustronnie obłożone wysokojakościowymi piankami, wspierającymi relaksujący sen. Wszystkie materace dostępne w ofercie wyposażone są w zdejmowalne, nadające się do częstego prania pokrowce, dzięki czemu łóżka w Państwa obiektach zawsze będą zachęcająco czyste i estetyczne. Pokrowce wykonane są z innowacyjnych, wytrzymałych na eksploatację tkanin, które posłużą materacowi przez wiele lat użytkowania.

Szukasz materacy do hotelu, motelu, pensjonatu? Skontaktuj się z nami!