O nas

Wyposażamy pokoje hotelowe w markowe materace, łóżka, stelaże, kołdry i poduszki, a więc wszystko to, czego potrzebuje Twój Gość, by komfortowo spać. W naszej bardzo szerokiej ofercie znajdują m.in łóżka tapicerowane, drewniane, materace wyprodukowane według najnowocześniejszych technologii oraz poduszki i kołdry z wypełnieniem syntetycznym lub naturalnym.

SENPO jest producentem materacy i łóżek hotelowych, dzięki czemu może wykonać zamówienia według wzorów i pomysłów klienta jak i zaproponować własne projekty i rozwiązania. Wszystko dopasowane do indywidualnych potrzeb zamawiającego.

Pomagamy nawet najbardziej wymagającym klientom w dostarczeniu najwyższej jakości produktów.

Prezentowana przez SENPO oferta to głównie łóżka hotelowe i materace hotelowe uzupełnione o szeroką gamę akcesoriów dla hoteli, moteli i pensjonatów. Oferujemy kołdry i poduszki, toppery i ochraniacze na materace, stelaże pod materac, bazy i dostawki hotelowe. Uzupełnieniem oferty jest Kolekcja Morska czyli materace morskie zarówno dla małych jachtów jak i dużych jednostek (promy, wycieczkowce) jak i dla np. platform wydobywczych.

Informacje – Spis Treści